Login: Hasło:

Księgowość  ON-LINE.

Starając się zaspokoić potrzeby informacyjne naszych klientów biuro rachunkowe Investum.pl jako jedyne w Katowicach i najbliższej okolicy umożliwia pełną, wszechstronną, zaawansowaną możliwość prowadzenia księgowości online. Oznacza to iż każdy zainteresowany tą usługą klient otrzymuje indywidualny login i hasło umożliwiające mu podgląd w pracę biura rachunkowego.

Aplikacja ta zawiera wbudowane raporty i wykresy dotyczące m.in. przychodów i kosztów firmy, podatków do zapłaty, kosztów wypłacanych wynagrodzeń, informacji kadrowych, urlopów pracowników, rozliczeń z kontrahentami itd. Wszystkie dane są odczytywane z bazy danych prowadzonych przez biuro rachunkowe Investum.pl, a użytkownik ma do nich dostęp poprzez przeglądarkę internetową.

Logowanie odbywa się poprzez pulpit klienta przy wykorzystaniu szyfrowanego protokołu SSL który zapewnia bezpieczeństwo połączenia.

Użytkownik ma możliwość importowania swoich danych do arkuszów kalkulacyjnych lub plików w formacie pdf.
Istnieje możliwość dokonania przydziału uprawnień dostępu dla wybranych użytkowników tylko do ustalonych wcześniej informacji dotyczących danych finansowo-kadrowych firmy.

Rozwiązanie to jest niesamowicie komfortowe dla klienta, gdyż ten bez potrzeby kontaktu z biurem może na bieżąco, przez całą dobę niezależnie od swojej lokalizacji mieć pełny wgląd w interesującego go dane dotyczące swoich rozrachunków.
Biuro rachunkowe Investum.pl za świadczenie tego rodzaju usługi nie pobiera żadnych opłat.