Login: Hasło:

O nas

Investum.pl powstało z fuzji biura rachunkowego z podmiotami świadczącymi usługi w zakresie doradztwa gospodarczego oraz marketingowego.

Biuro rachunkowe znajduje się obecnie w centrum Katowic. Skupiamy się na obsłudze klientów z aglomeracji śląskiej, jednak obsługujemy również podmioty zlokalizowane poza granicami województwa.

Coraz większe zainteresowanie usługami oferowanymi przez Investum.pl, systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników oraz inwestycje w nowoczesną infrastrukturę przyczyniły się do dynamicznego rozwoju firmy. Efektem tych działań było udoskonalenie jakości świadczonych usług oraz udostępnienie naszym klientom usługi księgowości online (link do księgowości online –nowe okno). Każdy klient naszego biura rachunkowego ma możliwość dostępu do swoich danych finansowo-kadrowych 24h/dobę za pomocą przeglądarki internetowej.

W 2010 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku spółka Investum.pl uruchomiła program „Biuro na Start” (link do bns – nowe okno), który na preferencyjnych warunkach pozwala świadczyć usługi księgowe, konsultingowe, a także pomaga pozyskać kapitał nowopowstałym podmiotom gospodarczym.

Obecnie obsługujemy kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych. Są wśród nich spółki kapitałowe, jawne, cywilne, osoby fizyczne oraz organizacje non-profit. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Nasze biuro rachunkowe pracuje na najnowszym oprogramowaniu dedykowanemu dla obsługi księgowej. Swoim klientom zapewniamy najnowsze wersje programów do wystawiania faktur oraz aplikacje wspomagające zarządzanie w firmie.

Ofertę naszej firmy poza usługą biura rachunkowego uzupełniają usługi doradztwa gospodarczego, pomocy w pozyskaniu dotacji dla firm i osób fizycznych, tłumaczeń oraz szkoleń pracowniczych.

Misją Investum.pl jest zapewnienie w pełni profesjonalnej i kompleksowej oferty na zmieniające się potrzeby rynku i indywidualne oczekiwania Klientów. Szczególny nacisk kładziemy na opracowanie i dostarczanie pełnej informacji niezbędnej do zarządzania oraz odciążenia Klienta od czynności księgowych, finansowych oraz marketingowych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy solidną i terminową obsługę oraz miłą współpracę.